top of page

Student Group

Public·71 members

[[FUTBOLLI!!]] Partizani Valmieras drejtpërdrejt live 17 gusht 2023


1 orë më parë — 7 orë më parë — [[tv drejtpërdrejt*]] Valmieras Partizani shiko live 10 gushSeraing - Standard Liege II Arda Kardzhali - PFC Lokomotiv Sofia ...
RUBRIKA SPORTIVE në RTSH SPORT 24/04/2021 | Emisione Tokio 2020 Etien Tobua: ‘Tokio 2020’, një Olimpiadë e pashembullt Drejtori i përgjithshëm i Lojërave Olimpike “Paris 2024”, Etien Tobua e vlerësoi të premten Tokion për aftësinë 04/09/2021 | Tokio 2020 Olimpiada përfundoi, por… Tokio vuan pasojat 14/08/2021 | Tokio 2020 Tokio 2020, vetëm 404 raste me Covid-19 09/08/2021 | Tokio 2020 “Paris 2024” nis zyrtarisht përgatitjet Quan Hongçan, në “Tokio” për të mundur varfërinë Tokio, mbyllen Lojërat Olimpike 08/08/2021 | Tokio 2020 Olimpiada, Brazili kampioni: 2-1 ndaj Spanjës, vendos Malkom 07/08/2021 | Tokio 2020 Sporte të tjera Garat në pistë, Britania e Madhe kthehet tek e arta 08/08/2023 | Sporte të tjera Zvicra dominon garën mikse 07/08/2023 | Sporte të tjera Kampionati Botëror i Çiklizmit: protestues në rrugë, ndërpritet 06/08/2023 | Sporte të tjera 05/08/2023 | Sporte të tjera Programi PROGRAMI LIDHU ME PROGRAMIN 07/01/2022 | Programi Gosip Xhejms Bondi mund të luhet nga një futbollist 05/08/2023 | Gosip Ronaldo, zbulohet telefonata drejtuar modeles: Gabimi më i bukur Julia Roberts ia thyen(përsëri) zemrën Pep Guardiolës 24/07/2023 | Gosip Ronaldo, ja sa fiton për një postim në Instagram: shifra është 21/07/2023 | Gosip Gjesti i Victoria Beckham për Messin, përgjigjet bashkëshortja 17/07/2023 | Gosip Beckham zbulon zgjedhjen e tij që e bëri Victorian të qajë 08/07/2023 | Gosip Neymar, 3.


Sfida e sotme do të gjykohet nga finlandezi Hyytia J. Më poshtë keni rreshtimet. Minutë pas minute: 76- Gool Partizani. Rrapaj përmbys shifrat. Edhe 15 minuta nga fundi. 58- Gol Partizani. Cara vendos ekuilibrat. Festë te Partizani. 51- Tjetër shans i shpërdoruar me Carën. Insiston Partizani. 47- Taipi flirton me golin, por vetëm kaq. 46- Nis pjesa e dytë. 45- Mbyllet fraksioni.


[LIVE SPORT@] Partizani Valmieras shiko live 17.08.2023 9 orë më parë — NDESHJA DIREKT 19:00 | Valmieras - PARTIZANI Ndiqeni Ketu - Shik. Partizani Valmieras drejtpërdrejt live 17.08.2023 10 orë më


14/05/2022 | Euro 2020 Itali-Angli në Uembli: Dikush mund të kishte vdekur 03/12/2021 | Euro 2020 EURO 2020 tërhoqi pesë miliardë shikues 02/09/2021 | Euro 2020 Itali-Angli: e pabesueshme, 150, 000 firma që të riluhet! 20/07/2021 | Euro 2020 Mançini, fjalimi përpara finales 13/07/2021 | Euro 2020 Kielini, pengimi i Saka çmend rrjetet sociale Donaruma pranon: Penalltia e fundit? Nuk e kuptova se kishim MotoSport Gara e Las Vegasit, rriten kostot 07/08/2023 | MotoSport “Lambiase, karakter i duhur për Verstapenin” 06/08/2023 | MotoSport MotoGP, Espargaro mund Bagnaian në Silverstone MotoGP Silverstone, Alex Marquez fiton garën Sprint 05/08/2023 | MotoSport Volf: Po bëj gjithçka që Hemilton të qëndrojë 04/08/2023 | MotoSport MotoGP, Yamaha zyrtarizon Rins, Morbidelli i thotë lamtumirë 02/08/2023 | MotoSport F1, Marko tallet me rivalët: Vendi i dytë është fitore për ta Toto Volf jep alarmin: Rrezikojmë katastrofën Rajoni Milot Rashica është rikthyer në kampionatin turk por këtë herë jo me Gallatën.


Sfida e parë ndaj letonezëve, ja në cilin televizion mund të shihni ndeshjen e Partizanit në Ligën e KonferencësPostuar: Gusht 7, 2023 | 19:48 Partizani luan këtë javë ndeshjen e parë të turit të tretë të Ligës së Konferencës, me shortin që i ka vënë përballë Valmieras, klubit kampion në fuqi të Letonisë. Nuk do të jetë një sfidë e thjeshtë për të kuqtë, pasi kundërshtarët që kanë përballë kanë dhuruar rezultate interesante në arenën ndërkombëtare në këtë sezon, edhe pse kanë larguar lojtarë të rëndësishëm në javët e fundit duke i shitur, apo edhe se nuk po kalojnë një moment të mirë në kampionat ku janë shumë larg luftës për titull. Ndeshja e parë në fushën e letonezëve do të zhvillohet të enjten e 10 gushtit, me startin në orën 19:00. Ashtu si për ndeshjet e tjera të të kuqve në këtë sezon në Europë, do të jetë përsëri televizioni MCN ai që do të transmetojë drejtpërdrejt sfidën për teleshikuesit shqiptarë.


[Transmetim i drejtpërdrejtë>>>] Valmieras Partizani Tiranë Progrès Niederkorn Gjilani 2022 13 korrik 2023 SC Gjilani - Club profile | Transfermarkt Gut möglich, dass daran auchSC Gjilani vs Progrès Niederkorn live


((SHIKONI<)) Valmieras Partizani Tiranë drejtpërdrejt falas (Transmetim@@@) Progrès Niederkorn Gjilani shiko live 13 korCrest and colours[edit] The first design and colours in 1995 was red and white in the center with


[FALAS##] Partizani Valmieras shiko live 17 gusht 2023 7 orë 1 orë më parë — 7 orë më parë — [[tv drejtpërdrejt*]] Valmieras Partizani shiko live 10 gushSeraing - Standard Liege II Arda Kardzhali - PFC Lokomotiv


Sulmuesi i Kosovës ka pranuar ofertën Liga e Konferencës, zbresin në fushë edhe dy skuadra të tjera 10/08/2023 | Rajoni Kosova nis përgatitjet për dy ndeshjet e Euro 2024 09/06/2023 | Rajoni Kosova “favorite” kundër Rumanisë 08/06/2023 | Rajoni Komiteti Olimpik i Kosovës kërkon ndëshkim për Djokovic 01/06/2023 | Rajoni Frikë për Lirim Kastratin 22/05/2023 | Rajoni FSHF sposton derbin, finalja greke në Tiranë? 09/05/2023 | Rajoni Evente Sportive Turneu "Muhamet Malo" impenjim për të gjithë 11/05/2023 | Evente Sportive Vlorë, prezantohet projekti “Flamurtari” 06/05/2023 | Evente Sportive Miqësorja, Vora-Tirana në RTSH 25/03/2023 | Evente Sportive 100 vjet Flamurtar 20/03/2023 | Evente Sportive Dita e Verës nën emocionet e çiklizmit 13/03/2023 | Evente Sportive Mundja dhe turneu ndërkombëtar “Muhamet Malo” 12/05/2022 | Evente Sportive Finalja e Ligës së Konferencës, FSHF fton vullnetarët 22/01/2022 | Evente Sportive Çmimet “The Best”, drejtpërdrejt në RTSH Sport 17/01/2022 | Evente Sportive Basketboll Shqipëria, kundërshtarët e Botërorit 2027 Shqipëria në basketboll për meshkuj sërisht do të jetë në aktivitet.


Bëhet fjalë për parakualifikueset e Kampionatit 08/08/2023 | Basketboll Shqipëria U-18, mungon hapi i madh 07/08/2023 | Basketboll Shqipëria U-18, finaliste e Europianit 05/08/2023 | Basketboll Shqipëria, humbja nuk ka fund Diana Taurasi kalon shifrën e 10 mijë pikëve 04/08/2023 | Basketboll Shqipëria U-18, mund dhe Armeninë Çelis Taflaj tek Fortitud Bolonja Emisione E HËNA SPORTIVE ora 18:15 në RTSH Sport 27/09/2021 | Emisione “Euro Magjia”, kur audienca thotë: RTSH 23/06/2021 | Emisione Euro 2020, edhe në Radio Tirana 1 11/06/2021 | Emisione “Euro Magjia”, në ekranin e RTSH, ora 23:00 Rubrika Sportive në RTSH Sport, ora 11:00 26/05/2021 | Emisione Rubrika Sportive sot në RTSH Sport, ora 21:00 21/05/2021 | Emisione Rubrika Sportive në RTSH Sport, ora 21:00 17/05/2021 | Emisione PAS PAK...


Miqësorja e luksit në “Air Albania”, të besuarit e Jose Mourinhos dhe Zoran Zekic vijnë falas në shtëpitë tuajaPartizani ditën e nesërme në mbrëmje do të luajë ndaj Valmieras, sfidë e vlefshme për turin e tretë të Conference League. Por pavarësisht kësaj përballjeje, vetëm dy ditë më pas të kuqtë do të sfidojnë Romën në “Air Albania”.


LIVE/ Partizani shfaqet i madh, të kuqtë përmbysin Valmieras (VIDEO) - Gazetadrita. alValmiera 1-2 Partizani Partizani do të përballet me Valmieran në orën 19. 00, në sfidën e parë te turit të 3-të te Conference League. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, për sfidën që do të mbahet në Skonto stadions (Riga). Të kuqtë e drejtuar nga Zoran Zekic synon që të arrijnë në Play Off të Conference League, për të tentuar më pas ëndrrën e madhe.


Riga FC II vs Valmieras FK II Rezultati drejtpërdrejt - AiScore 17 qer 2022 — Riga FC II vs Valmieras FK II në Latvian 1.Liga në 2022/06/17, Merrni rezultatin falas për jetën, Ndeshjen më të fundit të


GVHR's Freak Friday Discussion Group | Grand Valley Horse R [Falas]] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt falas 12 gusht 2023 A do të jetë (FUTBOLLI<) Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt live 9 prill 202 | My


Kreu | RTSH SportUEFA shpall kandidatët për çmimet e vitit Organizmi që qeveris futbollin evropian, UEFA, ka shpallur të enjten pasdreke edhe listat përfundimtare të 3 kandidatëve [... ] 4 orë para | Futboll Bota Paralluelo, nga rekordet në atletikë në finalen e Botërorit 5 orë para | Futboll Bota Bajern Mynih, Tuhel vlerëson ardhjet 7 orë para | Futboll Bota Liga e Konferencës, Struga me ëndrrën europiane 8 orë para | Maqedonia e Veriut Rafinja dhe Ksavi, 2 javë pezullim 9 orë para | Futboll Bota Ballkani për formalitet në Gjibraltar 10 orë para | Kosova Vllaznia, miqësore me Dinamon 10 orë para | Abissnet Superiore Partizani sfidon Valmierën për të bërë historinë në Europë 11 orë para | Futboll Vendi Manchester City fiton Superkupën e Evropës 21 orë para | Futboll Bota Superkupa e Europës, minutë pas minute/ City mund Sevilla-n 24 orë para | Futboll Bota Zekiç: Duhet të luajmë me zgjuarsi 16/08/2023 | Futboll Vendi Kalns: Kualifikimi? Gjithçka është e hapur! 16/08/2023 | Futboll Bota Anglia, finalistja e Botërorit Siti pranon ofertën e Al Nassr për Laporten Qazim Laçi shkëlqen në Champions League Botërori i Qitjes, Shqipëria 6 sportistë 16/08/2023 | Sporte të tjera Superkupa e Europës, City në tokë “të panjohur”, Sevija ka kundër Rashica, “shqiponja” e re e Beshiktashit 16/08/2023 | Rajoni Lajmet më të lexuara 11 orë para Të dëmtuar dhe pezulluar, Partizani me mungesa përballë Valmieras 15/08/2023 Superkupa e Europës, City në tokë “të panjohur”, Sevija ka kundër precedentët 16/08/2023 Mançini thyen heshtjen dhe tregon arsyen e largimit të papritur Futboll Vendi Periudha përgatitore dhe ndeshjet miqësore që ka zhvilluar Vllaznia në prag të kampionatit e kanë lënë të kënaqur 10 orë para | Futboll Vendi 15/08/2023 | Futboll Vendi Roma shënon dy herë, Cara "nderon" Partizanin 12/08/2023 | Futboll Vendi Minutë pas minute/ Mbyllet ndeshja në "Air Albania" me fitoren Olsi Rama: Organizimi i kësaj ndeshje s’ka qenë i thjeshtë UEFA shpall kandidatët për çmimet e vitit 4 orë para | Futboll Bota Euro 2020 Anglezët mendojnë akoma për finalen e Uemblit: Korrupsion dhe Pothuajse një vit ka kaluar nga nata magjike e Ëembley, që pa Italinë të triumfonte kundër Anglisë në finalen e Euro 2020.


[[[SPORT TV==]###]] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt 12 g [SPORT TV==]###]] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt 12 gusht 2023 Për të analizuar (SPORT TV>>>) Valmieras Partizani shiko live 10 gusht 2023


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page