top of page

Student Group

Public·82 members

[TRANSMETIM TELEVIZIV] Partizani Valmieras 2022 17 gusht 2023


schedule17:00 - 11 Shtator, 2022. schedule 17:00 - 11 Shtator, ... Conference League: Partizani favorit në letër ndaj Valmieras. Evropa e Partizanit kalon ...
Faqe zyrtare e FK Partizani / Official page of FK Partizani 5 ditë më parë — Faqe zyrtare e FK Partizani.al ku mund te gjeni njoftimet zyrtare te TË TAKIMIT NDAJ VALMIERIA Si e prisni përballjen ndaj


Për këtë takim Zoran Zekic është me “dhimbje koke”, pasi plot 5 lojtarë do të mungojnë. Sembene dhe Mensah prej javësh vazhdojnë fazën e rikuperimit, teksa së fundmi është shtuar edhe Mba, i cili u dëmtua në Ligën e Konferencës. E çuditshme/ Trajneri i Valmieras ankohet për pritje të keqe në Shqipëri: Të jemi gati për anormalen, Partizani ka filluar me provokimetTrajneri i Valmieras, Jurgis Kalns, njihet si një teknik që jep deklarata jo të zakonshme në Letoni. Këtë e tregoi edhe në ndeshjen e parë kundër Partizanit, ndërsa e shfaq këtë anë të vetes edhe në ndeshjen e kthimit. 45 Goals conceded Avg: 1.


[[[transmetim i drejtpërdrejtë! ]](] Partizani Valmieras 20228 orë më parë — (sot*) Partizani Valmieras transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17/08/2023 NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë,... They're now in the third qualifying round. Valmiera are hoping to extend their three-game winning streak. Partizani, meanwhile, will seek to maintain their consistency as they head for Riga. The Albanian team have suffered only one defeat in ten games and have lost once in their last five trips.


Below you find a lot of statistics for this team. Last and next matches, top scores, best players, under/over stats, handicap etc. Partizani Stats Form team: L W D Last 6 matches stats 6 Matches 9 Goals 1. 50 per game 3 Wins 1 Draws 2 Losses 3/6 Over 2. 5 5/6 Over 1. 5 1/6 CS 4/6 BTTS Overall matches stats 40 58 1. 45 21 7 12 47. 5% 75. 0% 25.


Valmieras FK vs Partizani Tirana predictions and stats 7 ditë më parë — Valmieras FK vs Partizani Tirana football predictions and statistics for this match of UEFA Europa Conference League on(shikoni##) Partizani Tiranë Valmieras transmetim i drejtpër 6 orë më parë — (shikoni##) Partizani Tiranë Valmieras transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17/08/2023 1 orë më parë — Linfield Vllaznia transmetimNë minutën e 58-të, Tedi Cara riktheu edhe një herë llogaritë nga fillimi, pasi vendosi ekuilibrat në 1-1. Ky gol i dha shpresë skuadrës shqiptare për të marrë një rezultat pozitiv, pse jo edhe për të përmbysur sfidën.


[[ONLINE>>>>]'] Partizani Valmieras 2022 17.08.2023 4 orë më parë — [ONLINE>>>>]'] Partizani Valmieras 2022 17.08.2023 7 ditë më parë — Europa Conference League. 2023-2024. 2022-2023 2021-2022 Tour:


[[HD LIVE<<<]''] Valmieras Partizani 2022 10 gusht 2023 ConfConference League, Partizani në transfertën e Valmieras, dalin titullarëtPartizani do të përballet me Valmieran në orën 19. 00, në sfidën e parë te turit të 3-të te Conference League. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, për sfidën që do të mbahet në Skonto stadions (Riga). Të kuqtë e drejtuar nga Zoran Zekic synonnë që të arrijnë në Play Off të Conference League, për të tentuar më pas ëndrrën e madhe.


KS Kastrioti vs FK Partizani Tirana En direct KS Kastrioti vs FK Partizani Tirana En direct. KS KastriotivsFK Partizani TiranaEn direct. Cotes. 1X2 Handicap O/U 2022/10/16. Championnat


2023-2024 Partizani Tirana Stats (Champions League) Check out FK Partizani Tirana's latest scores, goals, shooting, passing, defense, possession stats and more Next Match: Thursday, Aug 17 vs Valmieras


Partizani have won thrice, drawn once and lost once in their last five away outings. Valmiera have won thrice and lost twice in their last five games, while Partizani have won thrice, drawn once and lost once in the same period. Form Guide: Valmiera: W-W-W-L-L; Partizani: W-W-L-D-W Valmiera vs Partizani Prediction Camilo Mena, who scored two goals for Valmiera in the previous round, has left. Alioune Ndoye is expected to step in his shoes. The Senegalese striker boasts two goals in the competition. Meanwhile, despite persistent reports of imminent departure, Partizani still have Tedi Cara in their books. Patrick's Athletic 10 Mura 10 St.


Ekipi i Zoran Zekiç u zgjua në pjesën e dytë dhe krijoi menjëherë dy raste të pastra, por pa konkretizim. Të dëmtuar dhe pezulluar, Partizani me mungesa përballë Valmieras | RTSH SportPartizani pas 48 orësh ndaj Valmieras sfidën e kthimit në Conference League, e vlefshme për turin e tretë. Pas fitores në Letoni me shifrat 2-1, demat do të synojnë një tjetër rezultat pozitiv për t ëbërë të mundur edhe kualifikimin në “Play-Off”.


Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2006-2022 Portali[[[online]++]] Partizani Tiranë Valmieras transmetim i drejt 7 orë më parë — (transmetim==) Valmieras Partizani Tiranë 2022 10 gusht 2023 13 korr 2023 — ((transmetim i drejtpërdrejtë>>>>)) Ludogorets RazgradValmiera vs Partizani Prediction and Betting Tips | August 10, 2023Valmiera entertain Partizani at Stadions Skonto in the UEFA Europa Conference League third qualifying round on Thursday (August 10). Both teams were impressive in the previous qualifying round.


Partizani | Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti 12 orë më parë — EKSKLUZIVE/ Partizani bën goditje në merkato, firmos me mbrojtësin titullar të Kukësit · “Isha përgatitur për Mbanë”, trajneri i Valmieras kërcënon


Valmiera sealed a 10-0 aggregate win over Tre Penne of San Marino, while Partizani handed Andorra’s Atletic Club d'Escaldes a 5-1 drubbing. Although those were weaker oppositions, the results were as a morale booster. Valmiera are appearing in the Conference League for the third time, moving a step further in each edition. In 2021-22, the Latvian side bowed out in the first qualifying round but reached the second qualifying round in the next edition. Valmiera boast two wins in six Europa Conference League games as opposed to five wins in eight games for Partizani.


Sfida e sotme do të gjykohet nga finlandezi Hyytia J. Më poshtë keni rreshtimet. Faqe zyrtare e FK Partizani / Official page of FK Partizani“Nuk ka ngjashmëri mes Olimpias dhe Partizanit sepse Partizani luan një futboll ndryshe nga Lubjana. Shumë më shpejt, me tranzicione dhe dyluftime. Ata përdorin shumë pasime diagonale dhe vertikale. Te Partizani kanë sulmues me shumë fizik, krosojnë shumë. Ne duhet të mendojmë se si të sillemi me sulmuesit kryesorë të tyre, sepse ata janë të fortë. Mbrojtësit e të dy ekipeve kundërshtare të Partizanit, Bate Borisov dhe Andorrës u dërguan në të gjitha krahët dhe kjo është sfida më e madhe për ne.


[transmetim i drejtpërdrejtë==] Valmieras Partizani 2022 10Valmieras FK vs Partizani Tirana predictions and stats - Forebet“Partizani është më mirë se Olimpia Ljubjana”! Trajneri i Valmieras ka frikë nga kampionët e Shqipërisë: Po mendoj për sulmuesit e tyre, krosojnë shumë nga krahëtTrajneri i Valmieras, Jurgis Kalns, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Partizanin. Tekniku i ekipit letonez është shfaqur jo pak i frikësuar nga kundërshtari i tij në turin e tretë të Conference League.


VIDEO/ Fitore magjike në Conference League, Partizani përmbys Valmerias dhe sheh nga “Play Off”Partizani triumfon në Letoni ndaj Valmerias 1-2, në ndeshjen e parë të turit të 3-të të Conference League. Vendasit e nisën ndeshjen në sulm, duke provuar të zhbllokojnë ndeshjen me Ndoye. Në minutën e 20-të, Rrapaj kërkoi të zgjidhë vetë takimin, me një goditje nga distanca, por portierit Olses i mohoi golin. Gustavo Silva ndëshkoi Partizanin me një të majtë të bukur në minutën e 27-të, duke dërguar tifozët në festë.


[FUTBOLLI@@@] Partizani Valmieras drejtpërdrejt live 17 [transmetim] Partizani Tirana Egnatia 2022 30/01/2023 | L'Émile06 of the Regulations of the UEFA Europa Conference League 2023/24, the UEFA


Partizani kaloi në epërsi për herë të parë në këtë takim me Rrapaj, 15 minuta nga fundi. Goditje fantastike e tij, e pamundur për t’u ndalur nga portieri kundërshtar. Kështu, vëmendja e madhe është e fokusuar te akti i kthimit pas disa ditësh, ku në Shqipëri do vendoset skuadra që shkon në Play Off të Conference League. 2023-2024 Partizani Tirana Stats (Champions League) Check out FK Partizani Tirana's latest scores, goals, shooting, passing, defense, possession stats and more for the 2023-2024 ChampionsPartizani shënon fitore të madhe me rikthim ndaj Valmieras Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit.


Valmieras FK vs Partizani Tirana predictions and stats 7 ditë më parë — Valmieras FK vs Partizani Tirana football predictions and statistics for this match of UEFA Europa Conference League on


(SOT#) Valmieras Partizani transmetim i drejtpërdrejtë 10 gu (SOT#) Valmieras Partizani transmetim i drejtpërdrejtë 10 gusht 2023 augusta Armenia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 korrik


“Valmiera are a team we don’t really know because this is our first time. However, we’ll strive to avoid goals and strive to score, ” says coach Zoran Zekic. Demat e Kuq are also in the third qualifying round for the first time. Their best previous record was a second-round qualifying round run achieved in 2021-22. Striker Alfred Mensah from Ghana remains unavailable for selection due to illness. Endri Celaj and new recruit Albers Keko are expected to man the attack. Valmiera vs Partizani Head-to-Head and Key Numbers Valmiera have won thrice and lost twice in their last five home games. The hosts have scored 15 goals and conceded four in their last five games. Partizani Albania statistics, table, results, fixtures 2022/2023Welcome to Partizani (Albania - Kategoria Superiore) statistics.


05 Matches in which team and opponent scored goal (Both teams to score) 22 Matches in which the team has not lost a goal. Average sum of goals scored by the team and the opponent 2. 50 Winning matches to zero (WTN) 22. 50% Lost matches to zero (LTN) 20. 00% Matches in which the team scored a goal in both halves 32. 50% Matches in which the team lost a goal in both halves 15.


00% 55. 00% Change team stats: All Home Away Europa Conference League Not started Statistics of the season Round 1 Derry City 00 Riga FC 22 07-07-2022 Derry City 0 - 2 Riga FC 14-07-2022 2 - 0 Tre Penne Galazzano 00 FK Sloga Simin Han 26 Tre Penne Galazzano FK Sloga Simin Han 6 - 0 Buducnost Podgorica 22 Llapi 02 Buducnost Podgorica Llapi 2 - 2 DAC 1904 Dunajska Streda 23 Cliftonville 10 DAC 1904 Dunajska Streda 2 - 1 Cliftonville 0 - 3 Lechia Gdansk 42 FC Academy Pandev 11 Lechia Gdansk 4 - 1 FC Academy Pandev 1 - 2 KF Shkendija 22 Ararat 02 KF Shkendija Ararat Bala Town 11 Sligo Rovers 20 Bala Town Sligo Rovers 0 - 1 CS Fola Esch 01 Tre Fiori 13 CS Fola Esch Tre Fiori 3 - 1 Dinamo Minsk 12 Decic Tuzi 11 Dinamo Minsk 1 - 1 Decic Tuzi Laci 01 FK Iskra 00 Laci 0 - 0 FK Iskra Gjilani 11 FK Liepaja 03 Gjilani 1 - 0 FK Liepaja HB Torshavn 11 Newtown 02 HB Torshavn Newtown Floriana 00 CS Petrocub 01 Floriana CS Petrocub Dinamo Tbilisi 22 Paide Linnameeskond 31 Dinamo Tbilisi 2 - 3 Paide Linnameeskond Olimpija Ljubljana 12 FC Differdange 03 11 Olimpija Ljubljana FC Differdange 03 FC Sfintul Gheorghe 11 Mura 22 FC Sfintul Gheorghe Mura Ruzomberok 20 FK Kauno Zalgiris 00 Ruzomberok FK Kauno Zalgiris Borac Banja Luka 21 B36 Torshavn 03 Borac Banja Luka B36 Torshavn Bruno's Magpies 21 Crusaders 13 Bruno's Magpies Crusaders KuPS 20 Dila Gori 00 KuPS Dila Gori FK Panevezys 00 FC Milsami Orhei 02 FK Panevezys FC Milsami Orhei Flora Tallinn 12 Seinaejoen JK 04 Flora Tallinn Seinaejoen JK 4 - 2 Pogon Szczecin 40 KR Reykjavik 11 Pogon Szczecin KR Reykjavik Saburtalo 01 Partizani 10 Saburtalo Partizani Alashkert FC 11 Hamrun Spartans 04 Alashkert FC Hamrun Spartans UE Santa Coloma 01 Breidablik 14 UE Santa Coloma Breidablik Vikingur 12 Europa FC 01 06-07-2022 Vikingur Europa FC FC Inter 10 Drita 03 FC Inter Drita 12-07-2022 3 - 0 Gzira United 11 Atletic Escaldes 10 05-07-2022 Gzira United Atletic Escaldes St Joseph's 01 Larne 00 St Joseph's Larne Round 2 Vitoria de Guimaraes 30 Puskas FC Academy 00 21-07-2022 Vitoria de Guimaraes Puskas FC Academy 28-07-2022 Vikingur Reykjavik 20 TNS 00 Vikingur Reykjavik TNS 26-07-2022 Breidablik 21 Buducnost Podgorica 02 BATE Borisov 00 Konyaspor 32 BATE Borisov Konyaspor Vllaznia 10 CS Universitatea Craiova 13 Vllaznia CS Universitatea Craiova Rakow Czestochowa 51 FC Astana 00 Rakow Czestochowa 5 - 0 FC Astana Motherwell 00 Sligo Rovers 12 Motherwell St.


Patrick's Athletic AZ Alkmaar 14 FK Sloga Simin Han 00 AZ Alkmaar 0 - 4 Rijeka 10 Djurgaarden 22 Rijeka Djurgaarden FK Velez Mostar 00 Hamrun Spartans 11 FK Velez Mostar Spartak Trnava 42 Newtown 11 Spartak Trnava Aris Thessaloniki FC 52 Gomel 11 Aris Thessaloniki FC 5 - 1 Gomel 27-07-2022 Racing FC Union Luxembourg 10 Cukaricki 44 Racing FC Union Luxembourg 1 - 4 Cukaricki 4 - 0 Sepsi OSK 30 Sepsi OSK Istanbul Basaksehir 11 Maccabi Netanya 10 Istanbul Basaksehir Maccabi Netanya Aris Limassol 20 FK Neftchi 03 Aris Limassol FK Neftchi CFR Cluj 31 Inter Club d'Escaldes 01 CFR Cluj Inter Club d'Escaldes Hapoel Beer Sheva 21 Dinamo Minsk 10 Hapoel Beer Sheva Vorskla 30 AIK 22 Vorskla 3 - 2 AIK Antwerp 02 Drita 00 Antwerp B36 Torshavn 10 Tre Fiori 00 Basel 21 Crusaders 01 Basel CS Petrocub 04 Videoton FC 41 FK Qabala 12 Videoton FC FK Qabala Gzira United 23 Radnicki Nis 23 Radnicki Nis 3 - 3 Rapid Wien 02 Lechia Gdansk 01 Rapid Wien Levski Sofia 21 PAOK Thessaloniki FC 01 Levski Sofia PAOK Thessaloniki FC St Joseph's 00 Slavia Prague 47 Slavia Prague 7 - 0 Sparta Prague 01 Viking 02 Sparta Prague Viking Pogon Szczecin 10 Brøndby IF 14 Brøndby IF Ruzomberok 01 Riga FC 32 Suduva -0 Viborg -1 Suduva Viborg Lech Poznan 51 Dinamo Batumi 01 Lech Poznan Dinamo Batumi Molde 42 Elfsborg 11 Molde Elfsborg KuPS 24 FC Milsami Orhei 21 Koper 01 FC Vaduz 11 Koper FC Vaduz Seinaejoen JK 02 Lillestroem 15 Lillestroem 5 - 2 Zira 00 Maccabi Tel Aviv 30 Zira Maccabi Tel Aviv Saburtalo 12 FCSB 04 FCSB Makedonija GjP 00 PFC CSKA-Sofia 04 Makedonija GjP PFC CSKA-Sofia Valmieras FK 11 KF Shkendija 23 Valmieras FK Avan Academy 00 Paide Linnameeskond 00 Avan Academy FK Liepaja 00 Young Boys 13 Young Boys Kairat Almaty 00 Varda SE 11 Kairat Almaty Varda SE Tobol Kostanay 21 Lincoln Red Imps FC 00 Tobol Kostanay Lincoln Red Imps FC FC Kyzylzhar Petropavlovsk 12 Osijek 20 FC Kyzylzhar Petropavlovsk Osijek Sutjeska 00 Klaksvik 01 20-07-2022 Sutjeska Klaksvik Botev Plovdiv 00 APOEL Nicosia 02 Botev Plovdiv APOEL Nicosia Vikingur 00 DAC 1904 Dunajska Streda 22 La Fiorita Montegiardino 00 Ballkani 46 19-07-2022 La Fiorita Montegiardino Ballkani Hibernians 31 Levadia Maardu 21 Hibernians Levadia Maardu KF Tirana 02 Zrinjski Mostar 13 KF Tirana Zrinjski Mostar Round 3 Dundee United 10 AZ Alkmaar 07 04-08-2022 Dundee United 11-08-2022 Hajduk Split 30 Vitoria de Guimaraes 11 Hajduk Split 10-08-2022 Zrinjski Mostar 11 Tobol Kostanay 01 Videoton FC 52 Breidablik 10 Istanbul Basaksehir 33 1 - 3 Vikingur Reykjavik 11 Lech Poznan 04 Brøndby IF 11 Basel 02 Cukaricki 11 Twente 34 Twente Sepsi OSK 11 Djurgaarden 33 FC Vaduz 14 Konyaspor 12 2 - 4 Lugano 01 Hapoel Beer Sheva 23 Lugano Ballkani 31 Klaksvik 22 Zorya 10 CS Universitatea Craiova 03 Zorya Hamrun Spartans 02 Levski Sofia 11 AIK 11 KF Shkendija 11 Lillestroem 10 Antwerp 32 APOEL Nicosia 10 FC Kyzylzhar Petropavlovsk 00 Maccabi Tel Aviv 21 Aris Thessaloniki FC 02 Shakhtyor Soligorsk 00 CFR Cluj 01 Shakhtyor Soligorsk FK Neftchi 20 Rapid Wien 12 PFC CSKA-Sofia 02 Molde 31 Varda SE 02 Slavia Prague 21 Panathinaikos 01 Panathinaikos Viking 50 Sligo Rovers 11 Anderlecht 23 Anderlecht Spartak Trnava 00 Rakow Czestochowa 21 Rigas Futbola skola 13 Hibernians 11 Rigas Futbola skola KuPS 00 Young Boys 23 DAC 1904 Dunajska Streda 00 FCSB 11 03-08-2022 Wolfsberger AC 04 Gzira United 00 Wolfsberger AC 09-08-2022 Viborg 32 B36 Torshavn 01 Riga FC 10 Gil Vicente 14 Gil Vicente final AZ Alkmaar 42 Gil Vicente 01 18-08-2022 25-08-2022 Fiorentina 20 Twente 10 Fiorentina Partizan Belgrade 43 Hamrun Spartans 13 Partizan Belgrade Shkupi Skopje 10 Ballkani 21 Shkupi Skopje Villarreal 42 Hajduk Split 20 Villarreal West Ham 33 Viborg 10 West Ham Lech Poznan 21 F91 Dudelange 01 F91 Dudelange FC Köln 13 Videoton FC 20 FC Köln FCSB 13 Viking 21 Maribor 00 Maribor Rapid Wien 10 Slovan Bratislava 02 Slovan Bratislava Istanbul Basaksehir 13 Antwerp 11 CS Universitatea Craiova 11 Hapoel Beer Sheva 11 Slovacko 31 AIK 00 Slovacko Young Boys 01 Anderlecht 10 PFC CSKA-Sofia 10 Rigas Futbola skola 21 Linfield 21 Linfield Maccabi Tel Aviv 10 Nice 02 Nice Molde 04 Wolfsberger AC 10 Rakow Czestochowa 20 Slavia Prague 12 Djurgaarden 32 APOEL Nicosia 03 17-08-2022 23-08-2022 View full playoffHide full playoff # Team GP PTS L G+ G- GD Form NG H2H 36 67 20 56 33 23 37 19 Egnatia 52 14 10 46 32 4 50 13 11 39 5 48 16 45 -1 Teuta Durres -7 Kukesi 15 31 35 -4 8 KF Erzeni -12 Bylis 38 42 -11 Kastrioti 17 26 49 -23 Partizani Fixtures Name Value Percent Goals scored Avg: 1.


[[ONLINE!]#] Partizani Valmieras 2022 17.08.2023 1 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!! ] Partizani Valmieras drejtpë17 qer 2022 — Riga FC II vs Valmieras FK II në Latvian 1. Liga në


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Anjali Kukade
  Anjali Kukade
 • Ayhan Ateş
  Ayhan Ateş
 • Ra He
  Ra He
 • Arya Bhatnagar
  Arya Bhatnagar
bottom of page